Ook dit jaar is een grote zomertentoonstelling in de Maria ter Zeekerk gepland. De voorbereidingen zijn al in volle gang. Na de nare coronatijd leek het ons een goed idee om deze keer te kiezen voor iets dat ieder gelukkiger kan maken.
Het thema wordt Muziek in je leven. De grote blikvanger van de expositie is altijd de buitenwand in de Duintuin. Ruim vierhonderd panelen, geschilderd door jong en oud, maar… die moeten wel gemaakt worden. Het team nodigt iedereen uit om mee te helpen.
Er zijn een paar data en tijden gepland, nl. woensdag 1 maart, 14.00 – 16.00 uur en 19.30 – 21.30 uur en woensdag 29 maart, 14.00 – 16.00 uur en 19.30 – 21.30 uur. Denk niet ” dat is te moeilijk voor mij “, want er is deskundige hulp aanwezig. Panelen, verf en kwasten liggen klaar.
Voor extra informatie kun je mailen: Mevrouw Nel Nooijen
Tot ziens in de Duinzaal bij de Maria ter Zeekerk, Nieuwe Zeeweg, 73 te Noordwijk.