skip to Main Content

RKJ Sint Maarten

De Rooms Katholieke Jongerengroep Sint Maarten bestaat uit jongeren in de leeftijd van 16 t/m 35 jaar die met elkaar na willen denken over hun geloof. Daarnaast is gezelligheid ook heel belangrijk. Iedere maand wordt er een activiteit georganiseerd door en voor jongeren. De ene keer is dit meer inhoudelijk (bijv. seminarie- of kloosterbezoek), een andere keer staat relaxed samenzijn meer op de voorgrond. Zo wordt er weleens een spelletje gespeeld en een drankje gedronken. Deze jongerengroep onderhoudt contacten met andere RKJ’s in het bisdom Rotterdam en zij komen regelmatig bij elkaars activiteiten op bezoek. Op deze manier ervaar je dat je als jongere écht niet alleen bent in de kerk.

Kom gerust een keertje meedoen. Hieronder vind je de link naar de facebookpagina. Als je hem bezoekt even liken J

facebook link en logo van jongerengroep aanleveren

https://www.facebook.com/rkjsintmaarten/

 

 

Back To Top