skip to Main Content

Palmpaasstok maken Sint Victor

Zondag 25 maart is het Palmpasen.

Jezelf aanmelden kan via de link in dit bericht. (niet meer via briefjes)

Ook dit jaar is er de mogelijkheid om een stok te versieren op vrijdagmiddag 23 maart in het Victorhuis. Van 15-17 uur.
Gezellig met elkaar! Zelf mee brengen: houten kruis en je boodschapjes die je eraan gaat hangen.En €1.=, wij zorgen voor versiermateriaal en ook het broodhaantje voor boven op de stok. De gemaakte stokken zetten we alvast in de kerk klaar voor zondag.

Op 25 maart begint de viering om 10 uur begint in de St. Victorkerk. Voorafgaand aan de viering worden jullie met je ouders en/of familie tussen 9.30-9.40 uur op het kerkplein verwacht. We lopen dan een klein rondje achter de Jeanne d’Arc door de wijk.

Een eigen adres mag, maar liever geven wij je een adres van iemand die aangesloten is bij de Zonnebloem.

Die adressen hebben wij!

Je krijgt na aanmelding een adres toegestuurd via de mail.

Opgeven kan tot en met woensdag 21 april!

Groetjes Tanja Klint

kinderkoorst.victor@hotmail.com

 

Back To Top