skip to Main Content

3e Sassenheimse Korendag

Zaterdag 3 juni werd de derde Sassenheimse Korendag gehouden.

Voor de derde keer openden kerken in Sassenheim hun deuren om zaterdag 3 juni  ruim 300 zangers te ontvangen.

Een verscheidenheid aan koren presenteerden hun repertoire.  Zo klonk na sacred songs van Karl Jenkins, uitgevoerd door Oratoriumkoor Excelsior uit Katwijk het opgewekte Celebrate! door popkoor Tintunis uit Tinte. Een bijzondere optreden was er van Caprice, een vocaal ensemble uit Sassenheim, Vier dames durfden het aan om vierstemmig a capella te zingen. Op deze zonovergoten zaterdag werd “lucht in beweging gezet” zo zei wethouder Marlies Volten , namens B&W van de gemeente  Teylingen, tijdens de slotbijeenkomst.

Deze dag werd mede mogelijk gemaakt door de Koninklijke Christelijke Zangersbond en een financiële bijdrage van de opgeheven C.O.V. Com nu met Sangh uit Sassenheim.

Back To Top