skip to Main Content

Afscheid na 42 jaar zingen

Na een respectabele periode van 42 jaar heeft Nel Langendijk besloten om te stoppen met zingen bij het Maria ter Zee koor. Tot op heden heeft dit 89-jarige lid van het koor haar altpartij nog met veel plezier en inzet meegezongen.
Nel Langendijk was vanaf de oprichting lid van het dameskoor en heeft twee jaar geleden, samen met 5 andere dames haar 40-jarig jubileum gevierd. Tot aan het samengaan met het herenkoor was zij voorzitter bij de dames en bij het Maria ter Zee koor vicevoorzitter in het bestuur.
Naast al het werk dat Nel heeft verricht voor de Maria ter Zee kerk, coördineerde zij heel veel zaken rond vieringen en uitvaarten.
Tijdens de eucharistieviering van 23 februari heeft zij voor het laatst in het koor gezongen en kreeg zij waarderende woorden van pastoor Goumans en een mooie bos bloemen. Haar echte afscheid nam zij tijdens het jaarlijkse voorjaarsconcert van het Maria ter Zee koor op vrijdag 3 maart jl.
Van haar medekoorleden en de bezoekers van het concert kreeg zij een verdiende staande ovatie!

 

Back To Top