skip to Main Content

Allerzielen in ’t Licht: troostvolle avond ondanks regenachtig weer

De negende Allerzielen in ’t Licht is gehouden op zaterdag 2 november. Ondanks regen en wind kwamen toch weer vele bezoekers naar de begraafplaats om een dierbare te gedenken. Zij konden troost vinden in gebed, in woorden, bij elkaar of in zang en muziek. Jong en oud had veel belangstelling bij de inmiddels traditionele activiteiten zoals het planten van bolletjes in het bollenhart en het verzenden van brieven via “de muur”. Diaken Lamberts ging voor in de gezongen viering en bezocht daarna de begraafplaats om op verzoek graven en urnen te zegenen.  Voor kinderen was er een bijeenkomst in De Roef, waarna zij ook de begraafplaats bezochten,  begeleid door vrijwilligers. Dankzij de inzet van de werkgroep Allerzielen in ’t Licht , bijgestaan door vele vrijwilligers en natuurlijk de Oranjevereniging, is alles erg goed verlopen. De organisatie kijkt dan ook tevreden terug op het verloop van de avond.

Back To Top