skip to Main Content

Altijd al een keer naar Rome willen gaan?

Maar het kwam er niet van of je wilde niet alleen reizen?  Dan is een reis in een groep misschien het idee om deze reis eens te gaan maken!  Alweer voor de 7e maal gaat Jos Westgeest met  een groep parochie- en streekgenoten naar Rome en wel van zaterdag 9  t/m donderdag 14 november a.s.  Een prachtige tijd om in Rome te zijn met gemiddeld 20 graden. Vanuit een centraal gelegen hotel  krijg je een prachtige indruk van Rome in al zijn facetten:  Vaticaanstad, het Forum Romanum en het Colosseum, Piazza Navona en de Trevifonteinen.  Uniek is deze reis de dagexcursie naar Castel Gandolfo,  het vroegere buitenverblijf van de paus,  dat sinds kort voor bezoek is opengesteld. Vlakbij ons hotel ligt de Basiliek Maria Santa Maggiore, waar je op zondagmorgen een viering kunt bijwonen. En uiteraard krijg je gelegenheid de paus te ontmoeten tijdens zijn wekelijkse audiëntie op het Sint Pietersplein. De reis naar Rome is per vliegtuig en de excursies in de stad worden te voet of met de touringcar uitgevoerd o.l.v. NL – gidsen.

Bent je geïnteresseerd? Of heb je specifieke vragen? Op woensdag 26 juni a.s. is er een informatieavond in Maria ter Zee (Palliam) in Noordwijk. Aanvang 20.00 uur.  Voor aanmelding of meer informatie neem je contact op met Jos Westgeest: 06 53 62 20 51 of stuur een e-mail naar info@beleeftsamen.nl.  Inschrijving is mogelijk t/m 31 augustus a.s.  De groep zal bestaan uit maximaal 20-24 personen.

Back To Top