skip to Main Content

Corona Banneux 2020

Het Corona virus heeft dit jaar bepaalt dat bedevaarten in het algemeen, dus ook onze bedevaarten naar Banneux, niet door konden gaan. Zowel de 1-daagse, 2-daagse als de 5-daagse bedevaarten konden wij niet organiseren, helaas….

Banneux was ook gesloten en zij konden door dit nare virus geen groepen ontvangen tijdens deze pandemie.

Corona hangt nog steeds als een donkere wolk boven ons en we moeten afwachten wat het volgend bedevaart seizoen ons brengt. Als de maatregelen zoals deze nu gelden nog van kracht zijn zal dat niet gaan lukken, 1 ½ meter afstand houden alleen al zal bijzonder moeilijk zijn. Het zou fijn zijn als we in 2021 toch weer met de pelgrims Banneux kunnen bezoeken en wij hopen hier natuurlijk ook op.

We gaan wel door met de organisatie van onze bedevaarten en willen de data voor 2021 natuurlijk vastleggen. In 2021 komt onze nieuwe folder uit met alle informatie hierover en we willen deze aan onze gasten die in ons pelgrimsbestand staan toesturen. Als u ook graag informatie over de Banneux reizen of onze folder wilt ontvangen vraag deze dan aan bij:
Mevrouw A.P. Opstal, Westlaan 62, 2641 DN Pijnacker.

Back To Top