skip to Main Content

Foodblogger To Maat verzorgt lunch

De Voorhoutse foodblogger To Maat heeft voor de vrijwilligers van Palliam een smakelijke lunch klaargemaakt van lokale seizoensproducten. Het P-team assisteerde haar.

Palliam is nu zo’n anderhalf jaar actief. Voldoende reden om op woensdag 7 februari jl. de vrijwilligers van Palliam te trakteren op een feestelijke lunch.  Klaargemaakt door foodblogger To Maat www.tomaatvoorhout.com die voor de gelegenheid werd geassisteerd door het voltallige P-team. Het menu bestond uit een pittige pompoensoep, een authentieke winterbietenburger en een frisse salade met wat vegetarische kipstukjes. De afsluiting was met de ultieme plak cheesecake. Tijdens de lunch werd aan de 34 aanwezige vrijwilligers door To Maat verteld over haar hobby van het foodbloggen, recepten maken en het zelf koken. Deze smakelijke middag was een bedankje van het P-team voor de geweldige inzet van iedereen om de activiteiten van Palliam te laten groeien en bloeien.

Back To Top