skip to Main Content

Havencafé zoekt kokers

Houdt u van koken en vindt u het leuk om iets voor anderen te betekenen? Dan is het Havencafé op zoek naar u!

Het Havencafé is een plek van ontmoeting voor iedereen die op zoek is naar een stukje gezelligheid. Onder het motto: ’Samen eten is leuker’ wordt er één keer per maand op donderdag een driegangenmaaltijd aangeboden tegen een vergoeding van 5 euro. Deze maaltijd wordt door vrijwilligers thuis gekookt en om 17.15 uur warm naar het Havencafé gebracht.

De vrijwilligers koken afwisselend soep voor 20 personen of een hoofdgerecht voor 10 personen. De onkosten voor de maaltijd worden vergoed.

Omdat onze Syrische kok werk heeft gevonden en een andere koker stopt, zoeken we nieuwe kokers.

Voor meer info en/of aanmelden kunt u terecht bij Gerry Bosma, tel.: 0252 232036 of via havencafe.sassenheim@gmail.com , ook als u niet iedere maand maar zo nu en dan wilt koken. In juli en augustus is het Havencafé gesloten.

Het Havencafé is een initiatief van de Havenkerk, adres Bijweglaan 4, Sassenheim

Back To Top