skip to Main Content

Het verborgen leven van bomen

Vorming en Toerusting

Het verborgen leven van bomen.

Nieuwe visies op de natuur  en de leefomgeving zijn in onze tijd van groot belang. In de lezing gaan we in op het bijzondere boek van Peter Wohlleben over bomen. Wohlleben was bosbouwer en ontdekte tijdens zijn werk veel nieuws over bomen. Hoe ze met elkaar communiceren en op elkaar betrokken zijn. Hij schreef daar diverse boeken over waarvan het eerste ‘Het verborgen leven van bomen’ heet. Bomen zijn geen ‘dingen’ maar levende wezens die zich bewust zijn van elkaar en ons. In de grond zijn stelsels van schimmels en voedingsbanen waarmee bomen contact met elkaar houden. Wohlleben laat de bomen tot ons spreken.

Op donderdag 27 oktober a.s. geven ds. Katrijne Bezemer en dhr. Wim Toes een lezing over de visie over Wohlleben.
Locatie: Witte Zaal van de Julianakerk, aanvang 20.00 uur.
Aanmelden kan via tineke.braam@hetnet.nl of tel. 0252-215847.

Back To Top