skip to Main Content

Kerstconcert in de kathedraal

Op zondag 16 december is het traditionele kerstconcert in de kathedraal van Rotterdam. De “Kathedrale Laurentius en Elisabeth Cantorij” zingt dit jaar in gezelschap van het “Schalkwijks koperensemble”.  Het koperensemble zal ook enkele solowerken ten gehore brengen.

Ook dit jaar biedt dit concert een sfeervol en afwisselend muzikaal programma. Het koor zingt bekende en minder bekende composities van onder meer Rutter, Mendelssohn, Reger, Couperin, Stainer en Tavener.  Samen met alle aanwezigen worden de bekende kerstliederen gezongen om zo, in de donkere dagen van de Advent, het Licht van Kerstmis tegemoet te zingen.

Het geheel staat onder de vertrouwde leiding van dirigent Marc Schaap. Aart de Kort bespeelt het orgel.

Aanvang zondag 16 december, 15:30 uur. De toegang is gratis. Na afloop vindt er een deurcollecte plaats. Kijk voor meer sfeer en activiteiten op www.cantorijrotterdam.nl

Kathedrale Kerk HH. Laurentius en Elisabeth, Mathenesserlaan 307, Rotterdam

Aanvang: 15:30 uur. (Op zondag vrij parkeren)

KerstConcert 2018

Back To Top