skip to Main Content

Kom Passie! ~ het vuur doorgeven~

Zaterdag 18 mei was weer de jaarlijkse Vuurdoop voor de vormelingen van ons bisdom. Dit jaar vond deze voor het eerst niet plaats in de kathedraal van Rotterdam, maar werd deze in de Bartholomeuskerk te Nootdorp gehouden.

Vanuit onze parochie werd er een workshop Kompassieband knopen gegeven. Na een korte catechetische inleiding over wanneer je de hulp kunt inroepen van de H. Geest werd er praktisch aan de slag gegaan.

Zo werd er met behulp van de 2 van de 7 gaven van de H. Geest (inzicht en doorzettingsvermogen) een mooie herinnering geknoopt aan deze dag. Een richtingwijzer om op terug te kunnen vallen in een lastige situatie.

Lees hier het verslag:

https://www.bisdomrotterdam.nl/nieuws/inspiratie-nieuws/fotoverslag-de-vuurdoop-voor-vormelingen

Back To Top