skip to Main Content

Laatste filmhuisavond van dit seizoen in De Vinkenhof

Er komen steeds meer filmhuisfans naar De Vinkenhof aan de Achterzeeweg 1 en op woensdag 27 februari a.s. is de laatste kans van dit seizoen. Dan wordt de film I, Daniel Blake vertoond.

Deze film van regisseur Ken Loach (2016, 100 min.) ging in première op het filmfestival van Cannes en won de Gouden Palm. Het gaat over de 59-jarige meubelmaker Daniel Blake in het noordoosten van Engeland die tijdelijk arbeidsongeschikt raakt en inkomen nodig heeft, maar vermorzeld wordt door de bureaucratie. Zijn eigen sores beletten hem niet om vanuit een sociale grondhouding te leven. Het is een film met humor en tragiek die tot nadenken stemt over de vraag in hoeverre je binnen de sociale regels en structuren van de maatschappij nog ruimte overhoudt om echt mens te blijven. Zeer de moeite waard!

Aanvang 20.00 uur, inloop met koffie en thee v.a. 19.30 uur

Entree is vrij, maar een vrijwillige bijdrage is welkom

Aanmelding is handig: simondingemanse@gmail.com

Back To Top