skip to Main Content

Meditatieve Hongerdoek viering

In de meditatieve hongerdoek viering van afgelopen vrijdagavond in de Victor werd het hongerdoek niet opgehangen maar geprojecteerd op de muur. Het hongerdoek van dit jaar is gemaakt door de Nigeriaans-Duitse kunstenaar Emeka Udemba en bestaat uit veel lagen uitgescheurde krantenknipsels. De aarde staat centraal; zij schittert als een juweel in turkoois, groen en blauw. Vier armen raken haar liefdevol aan en geven haar speelruimte.

Er worden vragen aan ons gesteld: wat is ons heilig?
Hoe is onze relatie met de aarde? hoe gaan wij met haar om?

Verrassend was het nummer van Marteria, die rapt over “we leven op een blauwe planeet die rond een vuurbal draait met een maan die de zeeën beweegt en toch geloof je niet in wonderen?”

Hier kunt u het nummer naluisteren:

https://www.youtube.com/watch?v=xBD2ZFDFXto

Back To Top