skip to Main Content

Monument voor stilgeboren kinderen

Heeft u het al gezien? Sinds kort is op de Sint Jozef begraafplaats een monumentje voor stilgeboren baby’s en andere overleden kinderen, die om wat voor reden dan ook geen gedenkplaats hebben.

Op 20 februari is dit monumentje ingezegend door diaken Lamberts, vanwege de coronamaatregelen in kleine kring en zonder ruchtbaarheid. Iedereen die op deze plek een kindje wil herdenken, stil wil staan bij het verlies hoe lang ook geleden, is van harte welkom om het te bezoeken. Eventueel kan een steentje worden neergelegd met de naam en  geboorte-/sterfdatum.

Het monumentje is gefinancierd vanuit de opbrengst van de kerkenveiling.
De werkgroep Allerzielen die het initiatief nam, bedankt iedereen die heeft geholpen om het monumentje mogelijk te maken.

 

Back To Top