skip to Main Content

Onderscheidingen in Voorhout

Zondag 28 oktober 2018 is een bijzondere dag geworden voor twee vrijwilligers uit de parochiekern St. Bartholomeus. Na afloop van de viering werden Elly Pellekoorn en Cor Verlaan onderscheiden met de Gregoriuspenning voor vele jaren  muzikale inzet. Elly Pellekoorn ontving deze onderscheiding voor 40 jaar inzet als pianiste / organiste bij diverse combo’s en koren. Zij werd toegesproken door Toos Cozijn, dirigente van Golden Harvest, waarbij Elly al vele jaren de vaste muzikale begeleiding voor haar rekening neemt. Ook begeleidt zij sinds kort het kinderkoor de Vrolijke Nootjes. Cor Verlaan werd toegesproken door John van der Lans, lid van de Pastoraatgroep, waarbij hij een korte schets gaf van de vele muzikale activiteiten waar Cor zich voor heeft ingezet. Cor ontving de Gregoriusonderscheiding voor meer dan 50 jaar muzikaal vrijwilligerswerk. Beide jubilarissen waren zeer blij verrast en mochten na afloop vele felicitaties in ontvangst nemen.

Back To Top
X