skip to Main Content

Parkviering Sassenheim 2022

Nog een paar weken en dan kunnen we weer een echt Parkviering houden in ons mooie Park Rusthoff,  op zondag 18 september om 10.00 uur. De commissie is volop bezig met de voorbereidingen.  De voorgangers zijn dit jaar ds. Jaap Smit, commissaris van de koning en voorheen predikant en pastor Hans van Wijk. Het koor Manna uit Noordwijkerhout verzorgt de muzikale begeleiding.
In het paviljoen Sassennest is er oppas.

Het thema is ‘Vrijheid, ruimte met een opdracht’. Aan dit thema kunt u zelf ook een bijdrage leveren door een vredesduif in te kleuren of er een mooie tekst op te schrijven en uit te knippen. Al deze duiven vormen, met jullie kleuren en wensen, samen een groot vredesteken.

De onthulling vindt plaats tijdens het kindermoment in de parkviering.

De vredesduiven zullen op de zondagen 28 augustus en 4 september  bij de uitgangen van de kerken liggen, waar u ze ook weer in kunt leveren. (Het laatste inlevermoment is zondag 11 september).
Tevens kunt u de duif downloaden via de onderstaande link.

U doet toch ook mee?

Tot ziens op zondag 18 september!

 

Parkdienst Sassenheim 2022 – duif  

Back To Top