skip to Main Content

Paveivo kerkenveiling in coronatijd

Aangezien de situatie rond het corona-virus een fysieke veiling nog niet toe laat, gaan we dit jaar weer werken met een intekenlijst. Deze lijst kunt u vinden in de envelop in het Zevenblad die op dit moment verspreid wordt. Op deze lijst vindt u artikelen voor een vaste prijs die we dan weer gaan thuisbezorgen. De lijst kan tot 15 april ingeleverd worden bij de bekende adressen. Op 30 april gaan we de meeste artikelen dan weer thuis bezorgen, mooi op tijd voor de moederdag. De bollenpakketten worden pas later in het jaar bezorgd wanneer de tijd van bollen planten weer is aangebroken. Op de intekenlijst kunt u ook uw interesse aangeven voor een kerstworkshop of klaverjassen met pastoor Straathof, data staan op de intekenlijst. Mocht het tegen die tijd weer echt door kunnen gaan wordt er contact opgenomen voor een definitieve afspraak. De Paaskaars staat er ook op en daar kunt u een bod op uit brengen. Intekenlijst gemist, even doorgeven aan onderstaande nummer en hij wordt bezorgd.
Mocht u nog vragen of tips hebben neem even contact op met De heer Van den Nouland, telefoon: 06-53497342.
Het Paveivo-comité.

Back To Top