skip to Main Content

Thema-avond SchuldHulpMaatje Bollenstreek

Op woensdagavond 19 oktober aanstaande om 19.30 uur organiseren twee stichtingen uit Noordwijk en Teylingen een thema-avond over het werk van SchuldHulpMaatje in de Bollenstreek. De avond wordt gehouden in de Maasgaarde, Herenweg 9 A in Noordwijkerhout.
Bijna alle kerken in de Bollenstreek hebben zich ingezet om deze projecten op te zetten. Doel van dit werk is om, uit christelijke bewogenheid, hulp te bieden aan kwetsbare medemensen. Mensen die vaak door onverwachte omstandigheden in de problemen zijn gekomen en het overzicht over hulp administratie en financiën zijn kwijtgeraakt. Een vrijwillige hulpverlener kan in zo een situatie een belangrijke steun zijn. Iedereen is van harte uitgenodigd deze avond bij te wonen!

Back To Top