skip to Main Content

Uitnodiging Nationale bedevaart Heiligdom van de Martelaren van Gorcum in Brielle – 6 juli aanstaande

Jaarlijks wordt met de Nationale Bedevaart Brielle stilgestaan bij het getuigenis van de Martelaren van Gorcum (1572). De Nationale Bedevaart vindt dit jaar plaats op zaterdag 6 juli.
De Nationale Bedevaart begint om 11:00 uur met een plechtige eucharistieviering en wordt rond 15.30 uur afgesloten met een sacramentsprocessie. Als u met een groep komt, wordt aanmelden gewaardeerd. Dat kan via info@martelarenvangorcum.nl

Programma
11.00 uur: Eucharistieviering met bisschop Van den Hende als hoofdcelebrant
12.30 uur: Lunch op het voorterrein
13.30 uur: Rozenkransgebed in de bedevaartkerk
14.30 uur: Kruisweg in de omgang rond het martelveld
15.30 uur: Lof met uitstelling, met aansluitend processie met het Allerheiligste in de omgang, en gebed en zegen bij het ciborium

Met de bus naar Brielle
Reist u met het OV? Meld u dan aan voor de bus vanuit Rotterdam naar de Nationale Bedevaart:

  • Deze rijdt vanaf Rotterdam CS (vertrek om 9.00 uur, Conradstraat). Deze bus maakt ook een stop bij de kathedraal in Rotterdam. Aanmelden is nodig en kan via het secretariaat van de kathedraal en via bureau@bisdomrotterdam.nl of telefonisch via 010 – 281 51 71. Er wordt een eigen bijdrage gevraagd van € 12,50, die kan worden voldaan bij het instappen (contant of via een QR-code).

De officiële uitnodiging vindt u in de volgende linkuitnodigingnationalebedevaart2024.algemeen

Back To Top