skip to Main Content

40 days Challenge for Panama

Er zijn verschillende activiteiten gepland: een wandeling op 14 maart en het afslaan van een golfballetje op 21 maart. Geef u tijdig op voor het afslaan van de golfballetjes in verband met reserveren van de banen. De betaling van de activiteiten kan bij aankomst, het hoeft niet vooraf bij de secretariaten.

Meer informatie over de activiteiten leest u bij de kalender op de website.

De Fancy Fair op 1 maart is inmiddels achter de rug en het was een groot succes!

Hier kunt u de flyer ook bekijken: Panama – activiteiten flyer 2020

Bent u benieuwd wat er gebeurd is met de financiële ondersteuning die de parochie vorig jaar heeft gegeven? Pater Roberto heeft hierover een verslag gemaakt. Het verslag staat in deze link: Verslag pater Roberto

 

Back To Top