skip to Main Content

Vrijwilligersavond Sint Jozef

Op 16 juni vond een oergezellig vrijwilligersfeest plaats in de Jozefkerk, die prachtig was aangekleed.  Alle 250 vrijwilligers waren uitgenodigd en ruim 130 konden daar gehoor aan geven. Met gekleurde armbandjes werden de bezoekers welkom geheten. Na een drankje en een inleidend woord van de pastoor en Betty Heemskerk namens het feest comité ging de avond van start. De bandjes leidden naar een bepaald tafeltje, zo ontstond er een leuke mix van alle werkgroepen. Er werd een (best moeilijke) quiz gespeeld en daarna was er een geweldig buffet. Tussendoor werd een ode aan alle vrijwilligers gezongen. Niemand kwam aandacht of eten of drinken tekort. Alleen tijd, want die vloog om!

Vrijwilligerslied 2023 Jozef  

Uitslag mis kwis vrijwilligers Jozef

Back To Top