skip to Main Content

Wereldjongerendagen Panama 2019

Op vrijdagavond 25 mei kunnen jongeren die interesse hebben in de Wereldjongerendagen kennismaken met de WJD-reis, de Panamese cultuur en met elkaar tijdens de informatieavond ‘Discover WJD’ in Den Bosch.

Panamese sfeer

De avond start om 18.30 uur met een gezamenlijke maaltijd in Panamese sferen. Daarna zullen medewerkers van de Panamese ambassade vertellen over Panama en de aanwezigen meenemen in de Panamese cultuur. Na een korte pauze zullen we daarna alles horen over de WJD-reis ‘Discover your identity’, de streams en welke sponsoracties er op touw gezet worden. Iedereen die interesse heeft in de Wereldjongerendagen is van harte uitgenodigd.

Ook jongeren uit andere bisdommen zijn welkom!

Wat: Informatie- en ontmoetingsavond WJD Panama
Wanneer: Vrijdagavond 25 mei 2019 van 18.30 tot 21.30 uur.
Waar: Bisdomkantoor, parade 11, Den Bosch
Opgave: Voor 20 mei 2018 per mail naar jongeren@bisdomdenbosch.nl
Back To Top