skip to Main Content

Wisseling van infomaster kern Sint Bartholomeus

Begin oktober heeft Riet van der Lans haar rol als infomaster voor de kern Sint Bartholomeus overgedragen aan Jacqueline Hogewoning. Ria Durieux en Jacqueline Hogewoning zullen deze taak samen verder gaan oppakken.

Riet blijft nog wel actief als infomaster in onze parochie. Door haar werkzaamheden op het Centrale Parochiesecretariaat zal zij het parochiebrede nieuws op de website blijven plaatsen en blijft zij actief op Facebook voor onze kern. Wij bedanken Riet voor haar inzet als infomaster voor onze kern!

U kunt uw informatie over diverse activiteiten voor onze kern aanleveren op het onderstaande emailadres: infomaster.sintbartholomeus@parochiesintmaarten.nl

Eventuele foto’s die u geplaatst wilt hebben gaarne aanleveren als JPG-bestand.

Ria Durieux en Jacqueline Hogewoning

 

Back To Top