skip to Main Content

Zomerkampen voor kinderen, tieners en jongeren

Het bisdom Rotterdam organiseert jaarlijks zomerkampen. De zomerkampen staan open voor iedereen tussen de 8 en 17 jaar uit de parochies van het bisdom Rotterdam. Deelnemers komen uit het hele bisdom, dus ze leren elkaar snel kennen. In 2023 namen in totaal 54 kinderen, tieners en jongeren deel aan de zomerkampen en 22 kampleiders.

Dit zijn de data voor de kampen in 2024:

Meld je aan via het formulier!

Je maakt vrienden op het zomerkamp. De kampen zijn op een mooie, vaak bosrijke, locatie in een prima omgeving. Er zijn op de leeftijd toegesneden catechese en spelvormen. Er is veel ontspanning in sport, spel en activiteiten. Verantwoordelijkheid krijgen de deelnemers in verschillende taken, zoals corvee. Iedere dag is er een dagopening en dagsluiting, er wordt op kamp een viering gehouden die de jongeren helpen voorbereiden. Elk jaar wordt het thema ontleend aan een bijbelverhaal.

In bijgaand artikel een interview met twee vrijwilligers van de zomerkampen.

Interview vrijwilligers zomerkampen  

Back To Top