skip to Main Content

Zomerkampen voor kinderen, tieners en jongeren

Het bisdom Rotterdam organiseert jaarlijks zomerkampen. De zomerkampen staan open voor iedereen tussen de 8 en 17 jaar uit de parochies van het bisdom Rotterdam. Deelnemers komen uit het hele bisdom, dus ze leren elkaar snel kennen.

In 2021 namen in totaal 75 kinderen, tieners en jongeren deel aan de zomerkampen en 24 kampleiders.

  • Kinderkamp (8-11 jaar) – zondag 10 juli t/m zaterdag 16 juli 2022
  • Tienerkamp (12-14 jaar) – zondag 10 juli t/m zaterdag 16 juli 2022
  • Jongerenkamp (15-17 jaar) – zondag 10 juli t/m zaterdag 16 juli 2022

De kampen zijn op een mooie, vaak bosrijke, locatie in een prima omgeving. Er zijn op de leeftijd toegesneden catechese en spelvormen. Er is veel ontspanning in sport, spel en activiteiten. Verantwoordelijkheid krijgen de deelnemers in verschillende taken, zoals corvee. Iedere dag is er een dagopening en dagsluiting, er wordt op kamp een viering gehouden die de jongeren helpen voorbereiden. Elk jaar wordt het thema ontleend aan een bijbelverhaal.

Het thema voor de zomerkampen van 2022 is ” Ik ga op reis en neem mee……”.

Inschrijven kan vóór 24 juni 2022.
Meld je aan door het inschrijfformulier in te vullen.

Kijk voor meer informatie op www.bisdomrotterdam.nl/zomerkampen

Folder Zomerkampen 2022

Inschrijfformulier Zomerkampen 2022

Back To Top